?

Log in

No account? Create an account
Дмитрий Львович Быков, писатель
"Хоть он и не сам ведет ЖЖ, но ведь кому-то поручил им заниматься?" (c)
Державна прикордонна служба України 
31st-Aug-2018 10:15 pm
berlin


(ВІДЕО) Офіцери внутрішньої безпеки Держприкордонслужби викрили канал переміщення в Україну пропагандистських російських книжок

Транспортний засіб з вантажем пропагандистської літератури міжвідомча група затримала сьогодні після проходження митного контролю на виїзді з пункту пропуску.

У Житомирській області офіцерами внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби викрито канал переміщення на територію України книжкової продукції пропагандистського характеру виробництва країни-агресора - РФ, що заборонені для переміщення в нашу країну. При цьому, аби перемістити продукцію, порушники спробували підкупити співробітників прикордонного відомства.

Заходи з припинення функціонування каналу проводилися міжвідомчою групою у складі офіцерів Управління внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби, слідчого ГУ Нацполіції в Житомирській області під процесуальним керівництвом військової прокуратури Житомирського гарнізону у рамках кримінального провадження.

Співробітники внутрішньої та власної безпеки зафіксували факт систематичного надання неправомірної вигоди службовій особі прикордонного відомства. За хабар зловмисники хотіли отримати сприяння в переміщенні транспортним засобом забороненої друкованої продукції російського виробництва.

Транспортний засіб з вантажем пропагандистської літератури міжвідомча група затримала сьогодні після проходження митного контролю на виїзді з пункту пропуску.

Як стало відомо, до схеми переміщення і реалізації пропагандистських книжок причетні декілька осіб. Закупівля літератури російського виробництва здійснювалася на території Російської Федерації та Республіки Білорусь, а переправляти в Україну її планували виключно через українсько-білоруську ділянку. Реалізація літератури мала здійснюватися через мережу точок продажу книжкової продукції, підконтрольній одному з громадян. Затримана продукція має пропагандистську спрямованість, зокрема розкриває військову тематику, пропагує комуністичні цінності та радянську ідеологію, соціальний устрій та переваги «федеративного» державного устрою, які згідно з законодавством України заборонені для розповсюдження та використання на території України. За інформацією, що отримали оперативники Управління внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби України, літературу спочатку мали накопичити в Україні, а розповсюджувати навесні 2019 року з метою дестабілізації політичної ситуації в Україні.

Військовою прокуратурою та слідчими Нацполіції проводяться подальші невідкладні слідчі дії для встановлення всіх обставин злочину, в тому числі щодо можливої причетності окремих представників контролюючих органів за корупційними статтями КК України.
Comments 
31st-Aug-2018 09:07 pm (UTC)
Я хочу, чтоб к штыку приравняли перо...

Дмитрий Быков может гордиться такой конфискацией.
31st-Aug-2018 09:31 pm (UTC)
Теперь он праведен, и чист, хоть там и склизко, и нечисто; за этот ход неонацист еще похвалит крымнашиста.
2nd-Sep-2018 01:57 pm (UTC)
Символично, конечно, но, скорее всего, пограничники ударили себя пяткой в грудь и назвали контрабанду - "продукцией, которая имеет пропагандистскую направленность, отдельно раскрывает военную тематику, пропагандирует коммунистические ценности и советскую идеологию, социальное устройство и преимущества "федеративного" устройства государства и т.д. и т.п." орден теперь себе выдадут.
По теме:
Было воодушевление после введения лицензирования российских книг. Но из-за пиратства и контрабанды издательский рынок Украины стагнирует, - директор издательства "Виват" Юлия Орлова
...
- Если говорить о контрабанде книг, какой ее уровень в Украине?
- В связи с тем, что отсутствует достоверная аналитика, приводятся разные цифры. По последним данным, рынок контрабанды на данный момент практически сопоставим с рынком легальной книжной продукции.

- Если контрабанда идет из России, не могло ли введение лицензирования книг из РФ способствовать росту уровня контрабанды?
- Лицензирование, безусловно, могло послужить толчком для увеличения контрабанды. Ввоз книг в обход официальной процедуры увеличился.
...
Источник: цензор.нет
This page was loaded Sep 19th 2019, 10:56 pm GMT.