Алексей Евсеев (jewsejka) wrote in ru_bykov,
Алексей Евсеев
jewsejka
ru_bykov

Дмитрий Быков (видео)
Дмитрий Быков в программе «В гостях у Дмитрия Гондона»
// «YouTube. В гостях у Гордона», 13 июля 2021 года

Быков: Тайная оппозиционность в РФ растет, но Майдан – совершенно не русский формат
// «Гордон», 13 июля 2021 года

Быков: Травить меня точно больше не будут – бомба дважды в одну воронку не падает
// «Гордон», 13 июля 2021 года

Отравление, русская революция, встреча с Путиным, Навальный, Соловьев. Интервью Гордона с Дмитрием Быковым. Трансляция
// «Гордон», 13 июля 2021 года

Боюся не нової спроби вбити мене, а якоїсь кримінальної справи, — Дмитро Биков

Російський письменник і поет Дмитро Биков, якого в 2019 році намагалися отруїти, стверджує, що не боїться нової спроби вбивства в Росії. Про це він заявив в інтерв'ю засновнику інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитру Гордону.

За його словами, скоріше він чекає іншої небезпеки, наприклад, порушення кримінальної справи проти нього під надуманим приводом.

«Труїти мене точно більше не будуть, тому що бомба двічі в одну воронку не падає»,— говорить Биков, допускаючи, що насправді вбити його не хотіли.

«Я не думаю, що була задача вбити. Думаю, було завдання спотворити. Умовно кажучи, зробити інвалідом. Тому що вбити-то можна і набагато простіше — там підстерегти де-небудь. Але чомусь не спрацювало. Це мені приємно. Я зайвий раз згадаю улюблену цитату: «Треба себе почувати не те що безсмертним, але таким, якого важко вбити». Це приємно»,— сказав Биков.

У Росії, стверджує письменник, жах ситуації полягає в тому, що переслідування там можливо і з абсолютно «ідіотським» причин, а він після пережитого відчуває, що йому подарували життя вдруге, оскільки він «не настільки зосереджений на цій проблемі».

Відзначимо, що випробувана на Бикова методика отруєння неугодних 20 серпня 2020 року було задіяна щодо опозиціонера Олексія Навального. По дорозі з Томська в Москву йому різко стало погано, літак з політиком здійснив екстрену посадку в Омську. Кілька днів він перебував у омської клініці, пізніше його перевезли до берлінської клініки «Шаріте». По поверненню в Росію суд кинув його за грати, де він знаходиться до цього дня.

Юлiя Лугова // «Факти», 13 липня 2021

ранее: 2011 + 2013
Tags: видео, интервью
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments